Menu
Your Cart

Jukama

Jukama Auslese (Orta) Filtre Kahve - 1000 gr Filtre kahve lezzetınden vazgecemeyen,french press kahve sevenlere ,kağıt demleme teknıği severler,Jukama sıze ıcımı hoş,tadı kokusu muhteşem,damağınızdaki muhteşem kahve tadını düşünerek,taptaze kahve cekırdeklerıni..
212,95TL
Jukama Auslese (Orta) Filtre Kahve - 500 gr Filtre kahve lezzetinden vazgeçemeyen, French Press kahve sevenlere, kağıt demleme tekniği severler, Jukama size içilmesi hoş tadı kokusu muhteşem, damağınızdaki muhteşem kahve tadını düşünerek, taptaze kahve çekirdeklerini  hemen cekip kahveniz paketlendi..
106,39TL
Jukama Brazil Çekirdek Yöresel Kahve 1 kg Brezilya kahve sevenlere,Brezilyanın en nıtelikli kahvesi olup,yıkanmış,topraksı kokmayan sadece dogal aromalı,yoğun çikolata karamelin kahve ile bırleşimi tadını muhteşem kılıyor.Kendimize has kavrum anlayışıyla kavurduk,nitelikli bir kahve hazırladık siz s..
220,87TL
Jukama Brazil Öğütülmüş Yöresel Kahve 500 gr Brezilya kahve sevenlere,Brezilyanın en nıtelikli kahvesi olup,yıkanmış,topraksı kokmayan sadece dogal aromalı,yoğun çikolata karamelin kahve ile bırleşimi tadını muhteşem kılıyor.Kendimize has kavrum anlayışıyla kavurduk,nitelikli bir kahve hazırladık si..
124,03TL
Jukama Çikolat Aromalı Filtre Kahve - 1000 gr Çikolatanın tadı ve büyüsü,kahvenın muhteşem aromasıyla birleşti,siz fıltre severlerın damak..
324,20TL
Jukama Çikolat Aromalı Filtre Kahve - 500 gr Çikolatanın tadı ve büyüsü,kahvenın muhteşem aromasıyla birleşti,siz fıltre severlerın damak..
128,71TL
Jukama Çikolatalı Türk Kahvesi 500 gr Türk kahvesinin damala sakızının muhtesem tadı ve aromasıyla buluşması,aradığınız aşına olduğunuz muhteşem lezzet.Taze kahve çekirdekleri,taptaze çekilip harmanlanarak sizler için paketlendi.Baygın kokusu ve türk kahvesinin muhteşem lezzeti çikolata ile buluştu ..
117,01TL
Jukama Colombiya Yöresel Çekirdek 1000 gr Dünyaca ünlü COLOMBIA kahvesi,elle toplanan.yıkanmış,iri gövdeli,fındık,çikolatamsı yogun bir kahvedir.Her türlü Esperesso tarzı,sütlü french press ve fıltre kahvelere yapımına uygun bır kahve olup,siz değerli müsterılerimize tavsıye edıyoruz...
269,12TL
Jukama Colombiya Çekirdek Kahve 500 Gr. Dünyaca ünlü COLOMBIA kahvesi,elle toplanan.yıkanmış,iri gövdeli,fındık,çikolatamsı yogun bir kahvedir.Her türlü Esperesso tarzı,sütlü french press ve fıltre kahvelere yapımına uygun bır kahve olup,siz değerli müsterılerimize tavsıye edıyoruz...
163,81TL
Jukama Colombiya Ögütülmüş Filtre 1000 Gr. Dünyaca ünlü COLOMBIA kahvesi,elle toplanan.yıkanmış,iri gövdeli,fındık,çikolatamsı yogun bir kahvedir.Her türlü Esperesso tarzı,sütlü french press ve fıltre kahvelere yapımına uygun bır kahve olup,siz değerli müsterılerimize tavsıye edıyoruz...
280,82TL
Jukama Colombıya Ögütülmüş 500 Gr. Dünyaca ünlü COLOMBIA kahvesi,elle toplanan.yıkanmış,iri gövdeli,fındık,çikolatamsı yogun bir kahvedir.Her türlü Esperesso tarzı,sütlü french press ve fıltre kahvelere yapımına uygun bır kahve olup,siz değerli müsterılerimize tavsıye edıyoruz...
170,83TL
Jukama Damla Sakızlı Türk Kahvesi 500 gr Türk kahvesinin damala sakızının muhtesem tadı ve aromasıyla buluşması,aradığınız aşına olduğunuz muhteşem lezzet.Taze kahve çekirdekleri,taptaze çekilip harmanlanarak sizler için paketlendi.Baygın kokusu ve türk kahvesinin muhteşem lezzeti damla sakızı ile b..
117,01TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 73 (7 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.