Menu
Your Cart

Premium Espresso Çekirdek Kahve 1Kg

Premium Espresso Çekirdek Kahve 1Kg
1 Kg Premium %16 İndirimli
Premium Espresso Çekirdek Kahve 1Kg

%100 arabıca,yüksek kaliteli işlenmiş dolgun kahve çekirdekleri,,Özel harman,muhteşem lezzet,yılların kavrum teknıği ve tecrübesi,kahveseverlere hediyemizdir..Şimdiden afıyet olsun.                                                                                                                                        

185,00TL
220,00TL
Kazancınız : 35,00TL
2012 Alman Kahve Kavurucuları Birliği Gümüş Madalyası
Alman iş ortağımız RIGANO Coffee'nin Sn. Lorenzo Rigano'nun 2012 Yılında (Deutschen Röstergilde) Alman Kahve Kavurucuları Birliği'nin gümüş madalyaya layık gördüğü kısık kavrum teknik ile yoğun kahve ve meyvemsi aromasıyla damakta uzun süreli lezzet bırakan muhteşem tat.
Ürününüzü eğer kredi kartı ile alıyorsanız maksimum 1-3 iş günü içerisinde, eğer havale/eft ile aldıysanız ödeme yapmanızın akabinde maksimum 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Tüm ürünlerimizde 7 gün içerisinde ücretsiz iade hakkına sahipsiniz, ürün iade edilirken ambalajı açılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade edilen ürünlerin ödemesi kart ile yapıldı ise kartınıza iade edilir, iade işlemi gerçekleştikten sonra bankanız 1-7 iş gününe kadar hesabınıza geçer. Eğer havale ile alım yaptıysanız iadenizden sonra tarafımıza ulaştıracağınız hesap numaranıza iade işlemi gerçekleştirilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.