Menu
Your Cart

Jukama Auslese (Orta) Filtre Kahve - 500 gr

Jukama Auslese (Orta) Filtre Kahve - 500 gr
Jukama Auslese (Orta) Filtre Kahve - 500 gr
Jukama Auslese (Orta) Filtre Kahve - 500 gr

Filtre kahve lezzetinden vazgeçemeyen, French Press kahve sevenlere, kağıt demleme tekniği severler, Jukama size içilmesi hoş tadı kokusu muhteşem, damağınızdaki muhteşem kahve tadını düşünerek, taptaze kahve çekirdeklerini  hemen cekip kahveniz paketlendi. 

Paketi acarken muhteşem kokusu evini saracak, JUKAMA tutkunuza uygun kahveyi kavurup, değirmende çekip, taptaze paketledi. AFİYET OLSUN by jukama 

106,39TL
Ürününüzü eğer kredi kartı ile alıyorsanız maksimum 1-3 iş günü içerisinde, eğer havale/eft ile aldıysanız ödeme yapmanızın akabinde maksimum 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Tüm ürünlerimizde 7 gün içerisinde ücretsiz iade hakkına sahipsiniz, ürün iade edilirken ambalajı açılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade edilen ürünlerin ödemesi kart ile yapıldı ise kartınıza iade edilir, iade işlemi gerçekleştikten sonra bankanız 1-7 iş gününe kadar hesabınıza geçer. Eğer havale ile alım yaptıysanız iadenizden sonra tarafımıza ulaştıracağınız hesap numaranıza iade işlemi gerçekleştirilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.