Menu
Your Cart

Türk Kahvesi

Jukama Çikolatalı Türk Kahvesi 500 gr Türk kahvesinin damala sakızının muhtesem tadı ve aromasıyla buluşması,aradığınız aşına olduğunuz muhteşem lezzet.Taze kahve çekirdekleri,taptaze çekilip harmanlanarak sizler için paketlendi.Baygın kokusu ve türk kahvesinin muhteşem lezzeti çikolata ile buluştu ..
117,01TL
Jukama Damla Sakızlı Türk Kahvesi 500 gr Türk kahvesinin damala sakızının muhtesem tadı ve aromasıyla buluşması,aradığınız aşına olduğunuz muhteşem lezzet.Taze kahve çekirdekleri,taptaze çekilip harmanlanarak sizler için paketlendi.Baygın kokusu ve türk kahvesinin muhteşem lezzeti damla sakızı ile b..
117,01TL
Jukama Fındıklı Türk Kahvesi 500 gr Türk kahvesinin farklı deneyimlemek isteyenler için,muhteşem koku ve yoğun aroma lezzeti,JUKAMA tecrübesi ile kavruldu,harmanlandı,taptaze çekilerek sizlerin beğenisine sunuldu.AFİYET OLSUN...
117,01TL
Jukama Hatırnaz Dark ( Koyu ) Türk Kahvesi 500 gr Yoğun kahve tadı,kekremsi damak lezzeti,mis kokusuyla,koyu kavrum teknığiyle kahve tutkunlarının tek tercihi Jukama dark kahve,sızler için özel harman,yılların kavrum teknığiyle birleşti,dark(koyu)kavrum Türk kahvesi sizin için hazır..yoğun severnler..
108,91TL
Jukama Hatırnaz Orta Kavrum Türk Kahvesi - 1000 gr kavrum teknıği ile içimi daha yumuşak kahve severlere,mis kokulu Türk kahvemiz sizin için,tazecik paketlendi.Cezbeden kokusu,tadı ve lezzetıyle Jukama Türk kahvesi,her anınızda sizlerle,afıyet olsun....
189,55TL
Jukama Hatırnaz Orta Kavrum Türk Kahvesi - 500 gr kavrum teknıği ile içimi daha yumuşak kahve severlere,mis kokulu Türk kahvemiz sizin için,tazecik paketlendi.Cezbeden kokusu,tadı ve lezzetıyle Jukama Türk kahvesi,her anınızda sizlerle,afıyet olsun....
108,91TL
Jukama Hatırnaz Osmanlı Dibek Kahvesi - 1000 gr Yoğun kahve tadı,kekremsi damak lezzeti,mis kokusuyla,koyu kavrum teknığiyle kahve tutkunlarının tek tercihi Jukama osmanlı dibek kahvesi, sizler için özel harman, yılların kavrum teknığiyle birleşti.. Afıyet olsun.. by JUKAMA..
306,02TL
Jukama Hatırnaz Osmanlı Dibek Kahvesi - 500 gr
Stokta yok
Jukama Hatırnaz Osmanlı Dibek Kahvesi - 500 gr Yoğun kahve tadı,kekremsi damak lezzeti,mis kokusuyla,koyu kavrum teknığiyle kahve tutkunlarının tek tercihi Jukama osmanlı dibek kahvesi, sizler için özel harman, yılların kavrum teknığiyle birleşti.. Afıyet olsun.. by JUKAMA..
109,00TL
Jukama Hatırnaz Standart Kavrum Türk Kahvesi - 500 gr Yoğun kahve tadı,kekremsi damak lezzeti,mis kokusuyla,koyu kavrum teknığiyle kahve tutkunlarının tek tercihi Jukama osmanlı dibek kahvesi, sizler için özel harman, yılların kavrum teknığiyle birleşti.. Afıyet olsun.. by JUKAMA..
108,91TL
Jukama Vanilyalı Türk Kahvesi 500 gr Türk kahvesini çeşitlendirmek,farklı lezzet tutkunlarının aşina olduğu lezzet,vanılyalı kahvemiz sizin için taptaze paketi ve muhteşem aromasıyla sızlerle..şimdiden afıyet olsun.....
117,01TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.