Menu
Your Cart

Filtre Kahve

Jukama Auslese (Orta) Filtre Kahve - 1000 gr Filtre kahve lezzetınden vazgecemeyen,french press kahve sevenlere ,kağıt demleme teknıği severler,Jukama sıze ıcımı hoş,tadı kokusu muhteşem,damağınızdaki muhteşem kahve tadını düşünerek,taptaze kahve cekırdeklerıni..
212,95TL
Jukama Auslese (Orta) Filtre Kahve - 500 gr Filtre kahve lezzetinden vazgeçemeyen, French Press kahve sevenlere, kağıt demleme tekniği severler, Jukama size içilmesi hoş tadı kokusu muhteşem, damağınızdaki muhteşem kahve tadını düşünerek, taptaze kahve çekirdeklerini  hemen cekip kahveniz paketlendi..
106,39TL
Jukama Dark (Koyu) Filtre Kahve - 1000 gr Filtre kahve lezzetınden vazgecemeyen,french press kahve sevenlere ,kağıt demleme teknıği severler,Jukama sıze ıcımı hoş,tadı kokusu muhteşem,damağınızdaki muhteşem kahve tadını düşünerek,taptaze kahve cekırdeklerıni..
212,95TL
Jukama Dark (Koyu) Filtre Kahve - 500 gr Filtre kahve lezzetınden vazgecemeyen,french press kahve sevenlere ,kağıt demleme teknıği severler,Jukama sıze ıcımı hoş,tadı kokusu muhteşem,damağınızdaki muhteşem kahve tadını düşünerek,taptaze kahve cekırdeklerıni..
108,91TL
Jukama Etiyopya Ögütülmüş Filtre Kahve 1000 gr Çiçeksi,narenciye ve yaban mersini aromaları barındıran,berrak,parlak bir kahve olup,son derece zarif bir kahvedir.her türlü kahve ve sütlü kahve yapımına uygundur.Afıyet olsun...
280,82TL
Jukama Fein (Hafif) Filtre Kahve - 1000 gr Hafif kahve severler, daha light kahve tercihiniz göz önünde tutularak JUKAMA'nın engin kavrum ve taptaze paketleme tekniğiyle size özel olarak harmanlanarak, beğeninize sunuyoruz. Hafif içimi ve mis gibi taze kahve aromasıyla hafif filtre kahve lezzetiniz ..
212,95TL
Jukama Fein (Hafif) Filtre Kahve - 500 gr Hafif kahve severler, daha light kahve tercihiniz göz önünde tutularak JUKAMA'nın engin kavrum ve taptaze paketleme tekniğiyle size özel olarak harmanlanarak, beğeninize sunuyoruz. Hafif içimi ve mis gibi taze kahve aromasıyla hafif filtre kahve lezzetiniz h..
108,91TL
Jukama Guatamala Ögütülmüş Filtre Kahve 500 Gr. Volkanik dağların eteklerındeki derin vadilerde bol yağmur ve güneşin altında yetişen,yıkanmış,dolgun çekirdekli,berrak,yoğun çikolata,kırmızı elma,fındık aromalı bir kahve olup,her türlü kahve ve yapıma uygundur.Afiyet olsun...
163,81TL
Jukama Honduras Ögütülmüş Filtre Kahve 500 gr Standart kavrum olup,yıkanarak doğal aroması dışında yabancı bır tat barındırmayan,kakao,fındık,tropık meyve tatları barındırmaktadır.Sütlü ve sade kahvelerin her türüne uygundur.Tavsıye edıyoruz...
163,81TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.