Menu
Your Cart

Hakkımızda

"Bir fincan kahvenin 40 yıllık hatırına" dayanarak, sizinle kahve paydaşlığına (KAHVEDAŞLIĞA) talibiz. Hayatımızın her anında; mis gibi kokusuyla cezbeden, ağızda bıraktığı tat ile bizi bizden alan, sevgili sohbet ortağımız KAHVE'nin (KAVURUM, İMALAT, PAKET, SATIŞ) size ulaşmasında JUKAMA KAHVE olarak buradayız.


Kısaca JUKAMA KAHVE'nin hikayesinden bahsetmek gerekirse;
25 yılımı Almanya'da kahve konusunda uzmanlaşarak geçirdim, bu süreçte yeşil kahve çekirdeğinin nasıl kavrulacağını, kazandan ne zaman çıkıp nasıl soğutulacağını, karakteristik özelliğini kaybetmeden, aroma değişimine uğraşmadan (erosion) kahve severlere ulaştırmanın ustalıklarını öğrendim. 

2013 Yılında bu tecrübelerimi siz değerli kahveseverler ile paylaşmak adına JUKAMA KAHVE şirketini kurdum ve çekirdekten paketlemeye tüm işlemlerini bizzat takip ederek ürettiğim kahveleri kahveseverler ile buluşturmaya başladım. Bu süreçte Kahve uzmanı olarak İstanbul, Ankara, Adana, Gaziantep illerinde konuşmacı olarak panel ve konferanslara katıldım. HOREKA (Hotel, Restaurant, Kafe) sektörüne toptan satışını yaptığımız kahvelerimizi, gelen olumlu tepkiler üzürine, hem dijitalleşmeye ayak uydurmak, hem de mis kokulu kahvelerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak adına online mağazamız, jukama.com.tr'ı açtık.

Jukama Online mağazasında, günlük kavrum, taze dolgun çekirdeklerden üretilmiş, muhteşem aromalara sahip kahvelerimizi bulabilirsiniz. Sitemizden Espresso, filtre, yöresel kahve ve türk kahvesi sipariş edebilirsiniz, verdiğiniz siparişler kargoya verilmeden bir kaç saat önce kavrulur ve taze olarak size ulaştırılır.


Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.